Mandag 31.august
Gutter 10 år | Sørumsand rød mot Hvam rød | 1700 |
Gutter 9 år | Hvam svart mot Blaker rød | 1700 |
Gutter 9 år | Hvam gul mot EIF hvit | 1800 |
Gutter 9 år | Haga hvit mot Frogner gul | 1800 |
Gutter 9 år | Fenstad FK hvit mot Nittedal blå | 1800 |
Jenter 9 år | Fenstad FK hvit mot Haga rød | 1800 |
Gutter 12 år | Team Nes mot FUVO | 1830 |
Gutter 13 år | Gjelleråsen 2 mot Team Nes | 1900 |
Gutter 9 år | Haga brun mot Frogner grønn | 1900 |
Gutter 12 år | Team Nes mot FUVO | 1830 |
Gutter 11 år | Lørenskog 2 mot FUVO2 | 1915 |
Gutter 19 år | FUVO mot Strømmen | 2000 |
Tirsdag 1.september
Gutter 10 år | Hvam blå mot LSK sort | 1715 |
Gutter 8 år | Haga hvit mot Sørum rød | 1800 |
Gutter 8 år | Kløfta grå mot Fenstad FK hvit | 1800 |
Gutter 8 år | Hvam gul mot FUVO rød | 1800 |
Gutter 11 år | Gjerdrum mot R&Å | 1815 |
Jenter 11 år | Åsen mot Fenstad FK 5ér | 1830 |
Gutter 11 år | Setskog mot Hvam | 1830 |
Gutter 12 år | FUVO 2 mot LSK 6 7ér | 1830 |
Jenter 13 år | Gjelleråsen 2 mot Hvam+ | 1830 |
Gutter 13 år | Hauerseter mot Team Nes 3 | 1855 |
Onsdag 2.september
Gutter 8 år | Lørenskog Oker mot R&Å hvit | 1800 |
Gutter 13 år | Skedsmo 3 mot FUVO | 1815 |
Jenter 11 år | Dal mot Hvam | 1830 |
Gutter 12 år | Team Nes 2 mot Skjetten 2 | 1830 |
Jenter 9 år | Aurskog/Finstadbru grønn mot Haga rød | 1900 |
Jenter 9 år | Fenstad FK hvit mot Fet blå | 1900 |
Jenter 13 år | Lørenskog 2 7ér mot FUVO 7ér | 1900 |
Gutter 9 år | Lørenskog sort mot R&Å hvit | 1900 |
Jenter 17 år | FUVO 9ér mot Sørumsand 7ér | 2015 |
Gutter 16 år | Team Nes mot FUVO | 2015 |
Torsdag 3.september
Jenter 8 år | Hvam gul mot Bjerke rød | 1800 |
Gutter 9 år | R&Å blå mot Aurskog/Finstadbru svart | 1800 |
Gutter 8 år | Skedsmo rød mot Hvam svart | 1830 |
Jenter 11 år | Hvam 2 mot Kurland | 1830 |
Gutter 19 år | Team Nes mot Rælingen 2 | 1830 |
Jenter 13 år | Hvam 2 7ér mot Bøn 2 7ér | 1945 |
Gutter 16 år | Team Nes 2 mot Kurland | 2015 |
Fredag 4.september
Gutter 10 år | Nittedal hvit mot R&Å blå | 1715 |
Jenter 9 år | Fet rød mot FUVO rød | 1900 |
Gutter 11 år | Lørenskog 8 mot Hvam 2 | 1900 |
Lørdag 5.september
Jenter 13 år | Ull/kisa 2 7ér mot FUVO 7ér | 1200 |
Søndag 6.september
Jenter 14 år | Skedsmo mot FUVO | 1345 |
Gutter 12 år | Bjørkelangen 2 mot FUVO 2 | 1430 |
Gutter 16 år | Nittedal mot Team Nes | 1500 |
Denne artikkelen er sponset av
0 kommentarer