R&Å har signert fem spillere.

Sebastian Thøger-Andresen vender tilbake til R&Å (Foto R&Å)

Det har inntil nylig vært stille på overgangsfronten til R&Å, men for kort tid siden forsterket de laget med den tidligere LSK-spilleren Arne Holter. En annen nesbu som gjør comeback i den blå og hvite Årnes-drakta er Sebastian Thøger-Andresen, som sist spilte i Fenstad SK.  Han har tidligere spilt i R&Å i mange år, senest i 2018. De siste årene har han prioritert studier, men nå har forsvarspilleren fått lysten tilbake. I tillegg har klubben signert fire spillere som i utgangspunktet er tiltenkt en plass på R&Å 2.

Tage Pedersen Dorholt fra Oslostudentenes Ik (OSI)

Forsvarspiller. Tidligere spilt i for Skade IL, Skarphedin, OSI. Har spilt 5.og 6.divisjon for OSI siden 2019. Før det har han godt med 4.divisjonskamper for Skade.

Han sier følgende til R&Å sin twitterside:

  • Jeg har hele livet drømt om å få kle meg i blått, og Raumnes og Årnes har vært en høyaktuell kandidat i flere år. Med den filosofien som ble lagt fram, var det umulig å si nei.

Sondre Midtbøen fra Oslostudentenes Ik (OSI)

Midtbanespiller. Tidligere spilt for Skade IL, Skarphedin IL og OSI, hvor han har hovedsakelig har spilt 4.,5. og 6.divisjon.  Han ser frem til å strø lissepasninger og lange innkast på R&Å 2.

Anders Styrvold fra Oslostudentenes Ik (OSI)

Keeper. Tidligere spilt for Borgen(Telemark), Navestad, OSI. Spilt 4,5. og 6.divisjon i Oslo og Østfold.

Han sier følgende til R&Å sin twitterside:

  • Det blir en kul utfordring å spille for R&Å 2, har klokketro på prosjektet jeg har fått lagt frem! Man sier ikke nei når R&Å slår på tråden

Magnus Helle fra Vinje/Åmdal

Forsvarsspiller: Tidligere spilt for Vinje, Skarphedin, Skade, Vinje /Åmdal. Har erfaring fra 4. og 5.divisjon

 

Denne artikkelen er sponset av

Ecit Årnes 2020

 

0 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

    Dette skjemaet er beskyttet av reCAPTCHA.
    Googles Personvernregler og vilkår for bruk er gjeldende.

Siste innlegg