Stor spilleglede hos Haga jenter 8 år

Haga j8 anno 2025

Haga jenter 8 år. Fra venstre: Hermine Berghøi, Line Kolos, Julia Røst Hagen, Ella Dokka, Gabriele Sablickaite. ( Det manglet noen spillere da bildet ble tatt)

Fotballen ruller over hele Nes og ett av lagene som har kommet god i gang er Haga jenter 8 år. Mandag møtte de Lillestrøm  til kamp på Haga stadion

En av trenerne, Tone Lise Berghøi, forteller at dette er jentene sin første sesong på 5ér bane, som er litt mer slitsomt enn å spille på 3ér, men jentene står på.  Mandag var det første kamp på hjemmebane i strålende sol. Da var det veldig gøy at mange foreldre hadde tatt veien for å heie. Jentene synes det er moro å spille fotball. I dag ble det også vannkrig og is etter kamp. Det gjorde denne kvelden til en superduper dag på alle mulige måter.

 

0 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg