Vellykket Tine Fotballskole på Haga

Takk for en vellykket Tine Fotballskole

25.–27. juni samlet vi mange glade barn og ungdommer til årets Tine Fotballskole på Haga Stadion. Vi var heldige med været, og stemningen var på topp hele uken.

Et av høydepunktene var besøket fra A-lagsspiller Jonas Lauveng, som tok seg tid til å hilse på deltakerne og være med på noen økter. I ekte Haga-tradisjon fikk vi også besøk av brannvesenet -til stor jubel fra barna som fikk seg en forfriskende dusj.

Vi avsluttet fotballskolen med kampen instruktørene mot barna, hvor barna vant såklart!

En stor takk går også til de flinke damene fra Auli Sanitetsforening, som disket opp med næringsrike brødskiver og frukt – det ga oss masse energi til lange dager med aktivitet og moro.

Tusen takk til alle deltakere, instruktører og frivillige som bidro til tre fantastiske dager med lek, læring og fotballglede.

 

 

Artikkel og bilder er hentet fra Haga sin hjemmeside
0 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg